E-mail:
Heslo:
Nová registrace.
 
 

Obsah

2
Květná zahrada
"Vejdi hoste a uvidíš pracnou proměnu půdy, kdysi močalovité a pusté. Ve zdraví užívej neškodných rozkoší zahrady, kterou navrhl a desetiletou péčí vybudoval nemalým nákladem Tobě, sobě i potomstvu Karel hrabě z Lichtenštejnu, biskup olomoucký, 1675."
3
Makeup tutorial Classic Rose
Líčení jemné jako okvětní plátky květiny. Vhodné nejen na denní nošení, ale s trochou přidaného třpytu se hodí i na společenské události.
5
Sweet nehty
V tomto tutoriálu si ukážeme, jak si jednoduše udělat rozkošnou manikúru. I když trošku práce to chtít bude.
6
Porcelain Doll
Oblečení pro mladé ženy s kouzelným srdcem, které chtějí žít svůj pohádkový příběh...
7
Vitalia Art
Šperky se skutečnými květinami.
8
Viviana Iris
Pohádková móda pro všechny, ručně šitá s láskou a radostí.
9
Outfity
Jak chodí oblékané české lolity?
11
Jméno podle květin
Květiny se líbily lidem odjakživa. Proto není divu, že mnoho jmen vzniklo právě z jejich názvů či označení.
12
Piknik v botanické zahradě
Jaký to nádherný letní den! Přímo vybízí k tomu sednout si na deku do stínu stromů a povídat si s přáteli. Celý den jen lenošit, v náruči krásné přírody kolem.
13
Victorian Catherine's Picnic v Praze
Čaj, steampunk a dobré jídlo – aneb krásné piknikové setkání ve viktoriánském duchu, které každý rok pořádá Victorian Catherine.
14
Módní přehlídka - Advík 2018
Představení různých stylů japonské módy.
15
Die Milch - panenky z jiné doby
Legenda zní asi takto: Kdysi dávno ve středověku žila dívka jménem Nieya, která vlastnila panenku stvořenou čarodějem; ta panenka se jmenovala Coco. Byla magická, mohla se přeměnit v člověka a zpívat. Coco a její přátelé byli zachyceni hurikánem času a magie byla uzamčena. Když přišel rok 2012, nadešla chvíle pro znovuotevření magických zámků a panenky mohly začít vytvářet svou krásnou hudbu.
16
Orchidej - přítel každé lolity!
Orchidej, krásná a prý nenáročná květina... Kdybych měla lolita módu přirovnat k nějaké květině, jistě bych zvolila právě orchidej.

Květiny

Pojďme si zavzpomínat na časy pradávné… Na časy před pár lety, kdy se začalo pracovat na 9. čísle, než se časopis uložil k dočasnému spánku. Změnilo se něco od té doby? Nebo je vše stále ve stejných kolejích? A co vy a květiny? To je totiž tématem tohoto vydání. Přišli jste si sem přičichnout vší té vůně? Nebo jste jen zvědavci procházející kolem? Ať už to či ono, račte nahlédnout do krapet opožděného, byť povedeného, dalšího vydání Sličné Antonie!


Ilustrace přední obálky: Fjara

19
Květinová louka
V tomto návodu vám představím pár jednoduchých vyšívacích stehů na vytvoření květinové louky. S jejich pomocí můžete vytvořit roztomilou výšivku na jakémkoliv kousku oblečení či doplňku. Jsem si jistá, že je zvládnou i naprostí začátečníci.
22
Květina ze stuhy
Návod na jednoduchou ozdobnou kytičku. Snadno si ji vytvoříte během chvilky.
1