E-mail:
Heslo:
Nová registrace.
 
 

Obsah

2
Do kalhot!
Čekali byste v módě nesoucí název v ženském rodě kalhoty? Kde je asi mají tyto panenky a princezny schované? Pod sukní spolu s bloomers? Možná jste to nečekali, ale lolita móda má i svou kalhotovou verzi. Je to přece logické! Ke každé princezně i panence patří její vyvolený nebo vyvolená.
3
Zámek filmových princů a princezen
Taky se rádi díváte na pohádky? Obdobím sledování pohádek jsou dozajista Vánoce. Všechny TV programy nás zásobí starými i novými pohádkami a předhánějí se ve sledovanosti. Očima hltáme krásné kostýmy královských párů, princů, princezen a dvořanů. Neméně krásná jsou i místa, kde se pohádky natáčejí.
4
Aristocrat - upíří příbuzní lolit
Aristokraté, inspirovaní šlechtou a vyšší střední vrstvou žijící v Evropě od renesance až po moderní dobu, jsou androgynní a elegantní lidé, kteří jsou všemi obdivováni. Ostatní se bohužel povětšinou bojí tento styl zkusit.
6
Colorful Gina
7
Porcelain Doll
8
Lolita z obchoďáku 2 - LindyBop
Nemáte peníze na brand, a přesto byste rády hezké potisky šatů a sukní? Bojíte se nakupovat zboží ze zahraničí kvůli možnému odchycení celnicí? Možná Vám pomůže tento článek a představení značky, která sice není primárně pro lolity, ale bohaté sukně a spodničky ke kolenům u ní směle najdete! Jediné, co potřebujete, je platební karta a alespoň základní znalost angličtiny.
9
Outfity
Jak chodí oblékané české lolity?
12
Vánoční lolita sraz v Praze
Tradiční vánoční sraz v Praze k Vánocům zkrátka patří, tentokrát se na rozdíl od minulých let konal v poklidném duchu v malé rodinné kavárně.
13
Vánoční lolita sraz v Brně
Vánoční srazy bývají vždy jedny z nejmilejších, které naše komunita organizuje. A ač jsou Vánoce již dávno za námi, nesmí tu chybět reportáž z jednoho z největších lolita setkání minulého roku - z brněnského vánočního srazu!
14
Čaj o páté
Čaj o páté patří k jedné z nejlepších akcí, jakých jsem se letos zúčastnila. Pojďme si znovu připomenout v našich srdcích tuto skvělou událost plnou nádherných kostýmů a zábavy.
16
Lolita piknik
17
Zimní pohádka v Tisé
Nafotit několik obrázků v zasněžené krajině jsem si vždycky přála. Díky pomoci mých přátel, kteří si udělali čas a přijeli mi pózovat, se mi to povedlo a navíc jsme si užili spoustu zábavy! ^__^
Princové
Zatímco ústřední postavou většiny příběhů bývá princezna, její pohádkový protějšek zůstává často skryt ve stínu její krásy a důvtipu. Proto jsme se rozhodli věnovat toto číslo Sličné Antonie právě princům, poskytnout jim prostor a dostat je tak alespoň na chvíli na výsluní. Princové mohou být různí. Malí (Antoine de Saint-Exupéry), šťastní (Oscar Wilde), nebo třeba dvojí krve (Joanne K. Rowling). My se zaměříme především na prince elegantní, na jejich spanilý zevnějšek a aristokratické módní kreace. Neopomeneme přitom ani prince pohádkové, projdeme se zámeckými komnatami, okrasnými zahradami a na lavičce pod růžovým keřem můžeme společně spočinout v zamyšlení nad významem krásy a pohádkovou evolucí dnešních dnů. Jeden z článků obsahuje tipy, jak se stát úžasným princem. Já bych jej doplnila snad už jen tímto citátem:

"Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat."

Malý princ


Ilustrace přední obálky: Amai

18
Vánoční lolita víla 2016
19
Jsou princové na draka?
Děj mnoha pohádek se točí kolem ústředního páru tvořeného mužem a ženou, princem a princeznou. Co se ale stane, když vědkyně dojdou k závěru, že princ představuje nežádoucí patriarchální atribut a je nutné ho odstranit?
20
O tom, že krása není vše
Každá princezna hledá svého dokonalého prince. Jenže ani ve světě krajek a volánků nezáleží jenom na kráse vnější.
1